Inovace, flexibilita a zaměření na zákazníky
již po čtyři generace.

SLAWINSKI je jako výrobce den na míru pro výrobu přístrojů, nádrží a zařízení známý už od 1914. Ze Siegen, tedy ze středu Německa, zásobujeme všechny evropské zákazníky, od malých podniků až po mezinárodní koncerny, kteří kladou důraz na vysoce kvalitní produkty.

Náš koncept úspěchu spočívá v konsekventním použití a rozšiřování znalostí, které jsme za desetiletí nasbírali, v cílených investicích do nových, ale i osvědčených technologií, stejně jako v zaměstnancích s orientací na kvalitu a zákazníky, a v bedlivém sledování aktuálních i budoucích trhů.

Nenapodobitelné silné stránky středně velkého rodinného podniku již ve čtvrté generaci - flexibilnost, inovace, orientace na kvalitu a zákazníky stejně jako kontinuita v osobním ohledu – si zachováme a budeme je dále optimalizovat k užitku našich zákazníků. Jejich úspěch je náš úspěch!

Dna a speciální lisované díly na míru pro výrobu nádrží a zařízení

Dna a speciální lisované díly Slawinski jsou žádány v celé Evropě pro výrobu nádrží, přístrojů a zařízení a vyrábí se postupem lisování za studena. V našich výrobnách Siegen-Weidenau a Bad Laasphe vyrábíme dna do průměru 5.400 mm a síly stěny 30 mm tvarovacím postupem bombírování a lemování.

Všechna dna mohou být po vylisování za studena v závislosti na požadované výrobní normě podrobena tepelné úpravě. Dna speciálních tvarů, materiálů a provedení, která nejsou uvedena v našem výrobním programu, dodáváme na poptávku. Výpočet síly stěny a volba materiálu je úkolem objednatele.

 
 
 

Umožnění
kariérních šancí

Jako podnik z bohatou tradicí ze Siegerlandu si je firma
SLAWINSKI vědomá i své sociální zodpovědnosti.

Neustále je u nás vyučováno až pět mladých lidí v oblasti ekonomie. Kromě toho patříme k prvním podnikům, které umožňují vyučení i na "Mechanika pro techniku tvarování", speciální vyučení na míru pro naši branži.

Našim cílem je si dnes zajistit naši vedoucí pozici ve všech otázkách kolem výroby den postupem lisování za studena a v budoucnu ji dále vylepšovat, aniž bychom přitom zapomněli na svou zodpovědnost vůči lidem a životnímu prostředí.

Slawinski Bödenpresserei Historie Geschichte

Tradice,
která zavazuje

Od roku 1914 vyrábíme na míru dna pro výrobu nádrží, přístrojů a zařízení.

 
 
 

SLAWINSKI
Služby, které přesvědčí

  • Letité zkušenosti
  • Rychlé a efektivní prosazení zadání od zákazníka
  • Flexibilita, spolehlivost a dodržování termínů
  • Vysoká preciznost a kvalita
  • Výroba na moderních strojích